הבהרה/ חמצון עם רדידי אלומיניום

חשוב מאוד לשים לב לגודל הכף שבה משתמשים לאבקת ההבהרה. גודל הכפות משתנה. כמות ה-OLAPLEX הנדרשת תלויה בכמות אבקת ההבהרה שבה משתמשים ולא בכמות של החומר המפתח ואבקת ההבהרה ביחד.

1. ערבבו את אבקת ההבהרה עם החומר המפתח.

** OLAPLEX עשוי להאריך את זמן הפעולה של התכשירים על השיער. כדי להימנע מכך, העלו בדרגה שלמה את העוצמה של החומר המפתח.

השתמשו ב-20v (6%) אם אתם מעוניינים בתוצאות שמקבלים ב-10v (3%), ב-30v (9%) כשאתם מעוניינים בתוצאות של 20v (6%) וב-40v (12%) לתוצאות של 30v (9%).

אם אתם משתמשים בפחות מ-30 גר' אבקת הבהרה, הוסיפו 3.75 מ"ל Olaplex No. 1.

אם אתם משתמשים באבקת הבהרה בכמות של בין 30 ל-60 גר, הוסיפו 7.5 מ"ל Olaplex No. 1.

2. היעזרו בדיספנסר המצורף למדידת כמות OLAPLEX המדויקת שתצטרכו.

3. הוסיפו OLAPLEX לחומר ההבהרה ורק אז ערבבו היטב.

הערה: ניתן להוסיף עוד אבקת הבהרה או עוד חומר מפתח במידת הצורך כדי להגיע לסמיכות הרצויה. אם נחוצים יותר מ-60 גר' אבקת הבהרה, אנו ממליצים לערבב את OLAPLEX עם האבקה בקערה חדשה.

בעבודה עם חומרי הבהרה, נקטו אותם אמצעי זהירות שאתם נוקטים בדרך כלל.

הזמן שנדרש לפעולה של חומר ההבהרה: זה משתנה. אי אפשר להעריך או להתחייב על ממוצע כי לכל אדם יש שיער שונה. את כל הבעיות עם זמן הפעולה של התכשירים אפשר לפתור אם מעלים את עוצמת החומר המפתח ו/או משתמשים בפחות OLAPLEX. הואיל ויש חומרי הבהרה שמבהירים ביותר מ-9 גוונים וכאלה שמבהירים רק ב-4 גוונים, התאימו הכול לפי העדפתכם האישית.

חום: אפשר להשתמש ב-OLAPLEX בטיפולים הכוללים חום, אבל צריך לזכור שחום מאיץ את כל התגובות הכימיות. לכן, כדאי להשגיח על השיער ולבדוק אותו כל 3 עד 5 דקות, כמו שעושים בדרך כלל. אם השיער ספג נזק משמעותי, הימנעו משימוש בחום עד שהשיטה המשקמת תחזיר לשיער את הבריאות, החוזק והשלמות שלו.

הגברת העוצמה של החומר המפתח: כשמערבבים חומר הבהרה, חשוב להעלות את עוצמת החומר המפתח ברמה אחת בלבד. אין להעלות את העוצמה של החומר המפתח כשמשתמשים בצבע בסיס או בצבע מבהיר.

** אין להעלות את העוצמה של החומר המפתח עם חומר ההבהרה כשמטפלים בשיער פלומתי ודק מפני ששיער כזה שביר מאוד ממילא.

** אין להעלות את העוצמה של החומר המפתח עם חומר ההבהרה כשמטפלים בשיער פגום או בשיער שניזוק מפני ששיער כזה שביר מאוד ממילא.

* ידוע שחומרים מחמצנים נוטים להתחמם במגע עם כלור ועם משקעים של מינרלים אחרים שקיימים במים ועל השיער. אם מתרחשת תגובה כזו, היא לא נובעת מהשימוש ב-OLAPLEX, אלא מהאינטראקציה בין החומר המחמצן לבין המינרלים. במקרה כזה, שטפו את השיער מיד מפני ש-OLAPLEX לא ימנע את הנזק שנובע מתגובה כזאת.